PENGETUA

Pn Hjh Noraizan bt Hj Brahim

PENOLONG KANAN

Pn Noor Aliza Rashdiah bt Taufek

PENOLONG KANAN HEM

En Bakeman bin Chik

PENOLONG KANAN TINGKATAN 6

Pn Tay Lily

PENOLONG KOKURIKULUM

En Abdul Hadi bin Kamarudin

PENOLONG KANAN PETANG

Pn Mas Azila bt Ahmat

SETIAUSAHA 

Pn Siti Hajar bt Mohd Ghazali

PENOLONG SETIAUSAHA KOKURIKULUM 1

Pn Maznah bt Hassan 

PENOLONG SETIAUSAHA KOKURIKULUM 2

Pn Nik Noriswani bt Nik Ismail

GBKSM

Cik Maizura bt Baharudin

Pn Nur Hidayah btHamzah

Pn Romariathy bt Mat Nor

Pn Solihah bt Mohamed Salleh

GURU PERPUSTAKKAN DAN MEDIA

Pn Zuriaty bt Azhari

GKMP SAINS DAN MATEMATIK

Pn Rosmazarah bt Sulong

Ketua Panitia

Sains –  Pn Juliana bt Muhammad

Matematik –  Pn Lim Ping Ping

Matematik Tambahan – Pn Rabi’ah Hanani bt Mohd Sidek

Fizik – Pn Haslinda bt Wahi

Biologi –  Pn Safura bt Fadzilah

Kimia – Cik Sanisah Hanem bt Yahya

GKMP BAHASA

Pn Salmiah bt Md Hassan

Ketua Panitia

Bahasa Melayu – Pn Yauzaimah bt Mohd Yusoff

Bahasa Inggeris –  Pn Marini bt Wan Abdullah

Bahasa Arab – Pn Asmah bt Hj Mohd Amin

Bahasa Cina – Pn Ong Pooi Yee

Bahasa Tamil – Pn Rojaraman A/P Supramaniam

GKMP TEKNIK  & VOKASIONAL

Pn Normah bt Rahmat

Ketua Panitia

P. Akaun / Perakaunan – Pn Zarina bt M. Jamalludin

KHB/RBT – Pn Surina Idris

S.Pertanian/Pertanian – En Suhaimi bin Aksah

Ekonomi /Ekonomi Asas – Pn Zulaida bt Mohammad

Perdagangan Perniagaan – Pn Norlaila bt Mansor

Lukisan Kejuruteraan /Grafik Komunikasi Teknologi – Pn Norzana bt Md Noor

Rekacipta – Pn Faridah bt Mohammad

Produksi Multimedia – Pn Siti Asiah bt Jarami

GKMP KEMANUSIAAN

Pn Lailatul Akmar bt Saidin

Ketua Panitia

Sejarah – Pn Fazlida bt Harun

Geografi – Pn Zuraidah bt Miskon

Pendidikan Islam – Pn Che Afidah bt Che Wil

Pendidikan Moral – En Mohd Fazwan bin Zaabah

Pendidikan Seni Visual – Pn Khaironida bt Zainal Abidin

Pengajian Sains Sukan – Pn Hasnita bt Hashim

PSK – Pn Suzita bt Ibrahim

Tasawwur Islam – Pn ‘Asriah bt Ahmed Rabi

PJK – Cik Zuraini bt Mohamad

PENYELARAS

Setiausaha Peperiksaan – Pn Nurdiana bt Nawawi

Jadual Waktu –  Pn Mukarramah bt Abu Talib

Penyelaras T5& SPM – Pn Noorhelyina bt Osman

PBS –  Pn Nazatul Syima bt Rosmi

Penyelaras t4 – Pn Norzana bt Md Nor

Penyelaras T3 & PT3-  Cik Nur Khadijah bt Mat Sum

Penyelaras T2 – Pn Sakinah bt Abd Somat

Penyelaras T1 – Pn Nurul Shahida bt Zakaria

Peralihan – Pn Ong Pooi Yee